Kongelf, Gudrun(1909-1987)
Komposisjon 1954
Fargetresnitt
Lysmål: 43,5x31,5, Motivet: 41x30
Signert og datert nede t.h.: Gudrun Kongelf. 1954.
Påtegnet nede t.v.: Fargetresnitt. Org.trykk.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 000EUR 800–1 000
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000