Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Drøm

Litografi, lysmål
33x45
Signert nede t.h.: Espolin Johnson

Nummerert nede t.v.: 134/299. Påtegnet med tittel samt: originallitografi, nede på arket. Fra 1975.

Vurdering

Tilslag NOK 10 000