Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Drøm
Litografi, lysmål
33x45
Signert nede t.h.: Espolin Johnson
Nummerert nede t.v.: 134/299. Påtegnet med tittel samt: originallitografi, nede på arket. Fra 1975.
Vurdering
Tilslag NOK 10 000