Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Drøm (fra Telemark)

Litografi, lysmål
32x44
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Påtegnet nede t.v.: "Drøm" - (fra Telemark) originallitografi, samt nummerert: 3/299. Fra 1975.

Vurdering

Tilslag NOK 10 000