Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Drøm (fra Telemark)
Litografi, lysmål
32x44
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Påtegnet nede t.v.: "Drøm" - (fra Telemark) originallitografi, samt nummerert: 3/299. Fra 1975.
Vurdering
Tilslag NOK 10 000