Munch-Auksjonen 2022

Auksjon lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Clarion Hotel Oslo, Agora (Storsalen)

Visning i våre lokaler 3.-9. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett 1895

Litografi trykket i svart på tykt beige papir
Arket: 528x395 mm Motivet: 455x315 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: Edv. Munch 95

1895
Woll 37 II.

Auksjonert lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Vurdering
NOK 600 000–800 000

Tilslag NOK 550 000