Auksjon lørdag 10. desember 2022 kl 15:00
Selvportrett 1895

Litografi trykket i svart på tykt beige papir
Arket: 528x395 mm Motivet: 455x315 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: Edv. Munch 95

1895
Woll 37 II.

Vurdering
NOK 600 000–800 000

Auksjonert lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Tilslag NOK 550 000