Munch-Auksjonen 2022

Auksjon lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Clarion Hotel Oslo, Agora (Storsalen)

Visning i våre lokaler 3.-9. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett med skjegg

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 491x600 mm Motivet: 425x612 mm
Usignert

1919
Woll 630.

Auksjonert lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 76 000