Botnen, Trond(1937-2019)
Gun...s notater (om tårn) II 1971
Fargeradering, lysmål
23x39
Signert og datert nede t.h.: Botnen -71
Nummerert nede på midten: 32/38. Påtegnet med noe utydelig tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 1 500–2 000