Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Botnen, Trond (1937-2019)
Gun...s notater (om tårn) II 1971

Fargeradering, lysmål
23x39
Signert og datert nede t.h.: Botnen -71

Nummerert nede på midten: 32/38. Påtegnet med noe utydelig tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 1 500–2 000