Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Bleken, Håkon (1929-)
Fra mappen Hedda Gabler 1987

Litografi, lysmål
72x52
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 87

Nummerert nede t.v.: 107/160.

Vurdering