Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Serigrafi
Arket: 69x51,5 Motivet: 62x46
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S.
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 45/60 Serigrafi
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 500–2 000EUR 1 400–1 900
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000