Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1972

Serigrafi
Lysmål: 66,5x50 Motivet: 64,5x49
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72.

Nummerert nede t.v.: 235/265

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 000–1 500 EUR 1 000–1 400