Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1972

Serigrafi
Lysmål: 66,5x50 Motivet: 64,5x49
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72.

Nummerert nede t.v.: 235/265

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 000–1 500EUR 1 000–1 400

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00