Munch-Auksjonen 2022

Auksjon lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Clarion Hotel Oslo, Agora (Storsalen)

Visning i våre lokaler 3.-9. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Gående tiger *

Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 260-265x382-384 mm Motivet: 170x310 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1908-09
Woll 320.

Auksjonert lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000