Munch-Auksjonen 2022

Auksjon lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Clarion Hotel Oslo, Agora (Storsalen)

Visning i våre lokaler 3.-9. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
To liggende løvinner *

Litografi trykket i svart på tynt riflet japanpapir
Arket: 395-399x451-454 mm Motivet: 145x276 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1913
Woll 451.

Auksjonert lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000