Auksjon lørdag 10. desember 2022 kl 15:00
To liggende løvinner *

Litografi trykket i svart på tynt riflet japanpapir
Arket: 395-399x451-454 mm Motivet: 145x276 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1913
Woll 451.

Vurdering

Auksjonert lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Tilslag NOK 50 000