Tiller, Lars(1924-1994)
Komposisjon 1950
Olje på plate
37,5x31
Signert og datert nede på midten: Lars Tiller -50
Signert nede t.h.: Lars Tiller
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 600–5 500EUR 3 400–5 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000