Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tiller, Lars(1924-1994)
Komposisjon 1950

Olje på plate
37,5x31
Signert og datert nede på midten: Lars Tiller -50
Signert nede t.h.: Lars Tiller

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 600–5 500EUR 3 400–5 100

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000