Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Overmalt postkort 2009

Olje på lerret
146x119
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: K. Nupen. august 2009

Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 9 100–13 700EUR 8 500–12 700

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 190 000