Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Restaurerte landskap 1991

Olje på lerret
109x79
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 5 500–7 300EUR 5 100–6 800

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 75 000