Nupen, Kjell(1955-2014)
Restaurerte landskap 1991
Olje på lerret
109x79
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 5 500–7 300EUR 5 100–6 800
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000