Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Kihle, Harald (1905-1997)
Myllaren 1949

Tresnitt, lysmål
21x26
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -49.

Nummerert nede t.v.: 2/5. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 16 000