Sørensen, Henrik(1882-1962)
Tone Veli 1929
Litografi, lysmål
65x44
Signert og datert nede t.h.: Henrik Sørensen 1929
Påtegnet nede t.h.: lith.
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Litografi, lysmål
65x44
Påtegnet nede t.h.: lith.
Vurdering