Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Sæle, Hans (1954-)
Gogsjø idyll

Litografi, lysmål
57x45
Signert nede t.h.: Hans Sæle

Nummerert nede t.v.: 71/165, samt påtegnet orig lito. Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering