Bøe, Frants(1820-1891)
Fra Præstø kirke, Skjelland 1845
Olje på lerret
55x77
Signert og datert nede t.h.: F Böe 1845
Proveniens:
Godseier Mathiesen, Linderud gård
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 600–5 500EUR 3 400–5 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00