Nupen, Kjell(1955-2014)
Mappe à 5 trykk: Horisont 1986
Litografi
Arket=Motivet: 46x65,5
Alle signert nede t.h.: K. Nupen.
Alle nummerert nede t.v.: 42/100
Signert og påtegnet på omslaget: Horisont Setesdal-Kr.sand-Paris jan-okt. 1986 Pål Helge Haugen K. Nupen.
42/100
Vurdering
Tilslag NOK 5 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
bb2aa | 19.06.2023 10:02:10 | NOK 5 000 |