Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Lind, Victor(1940-)
Kastraksjon 1971

Serigrafi
Lysmål: 55x66
Signert og datert nede på midten: Victor Lind -71.

Nummerert nede på midten: 4/7 p.t.

Vurdering