Widerberg, Frans(1934-2017)
Grønn ildvandrer
Litografi
Arket: 38x54 Motivet: 32x43
Signert nede t.h.: Frans W
Nummerert nede t.v.: 4/20
Fra 1986.
Uinnrammet.
Ø. Pedersen: Frans Widerberg Grafikk, kat.nr. 443.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 2 200
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
7bfab | 09.06.2023 14:51:30 | NOK 2 000 |
f8e5e | 14.06.2023 16:28:23 | NOK 2 200 |