Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Widerberg, Frans(1934-2017)
Grønn ildvandrer

Litografi
Arket: 38x54 Motivet: 32x43
Signert nede t.h.: Frans W

Nummerert nede t.v.: 4/20
Fra 1986.

Uinnrammet.

Ø. Pedersen: Frans Widerberg Grafikk, kat.nr. 443.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 2 200
BudgiverTidspunktBeløp
7bfab09.06.2023 14:51:30NOK 2 000
f8e5e14.06.2023 16:28:23NOK 2 200