Widerberg, Frans(1934-2017)
Hest 1973
Litografi
Lysmål: 63x52 Motivet: 57x47
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Påtegnet med tittel, teknikk og datert nede på arket: Hest lito 1973
Rammen mangler glass.
Ø. Pedersen: Frans Widerberg Grafikk, kat.nr. 127.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 2 600
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
551cb | 09.06.2023 14:50:52 | NOK 2 000 |
4f3ee | 13.06.2023 20:35:54 | NOK 2 200 |
551cb | 13.06.2023 22:54:53 | NOK 2 400 |
4f3ee | 14.06.2023 06:23:05 | NOK 2 600 |