Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Widerberg, Frans(1934-2017)
Hest 1973

Litografi
Lysmål: 63x52 Motivet: 57x47
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Påtegnet med tittel, teknikk og datert nede på arket: Hest lito 1973
Rammen mangler glass.

Ø. Pedersen: Frans Widerberg Grafikk, kat.nr. 127.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 2 600
BudgiverTidspunktBeløp