Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Picasso, Pablo(1881-1973)
Femme à l’Oiseau

Akvatintetsning
Lysmål: 32x41,5 Motivet: 27x37,5
Signert nede t.h.: Picasso

Datert speilvendt i steinen oppe t.h.: 26.10.66.
Nummerert nede t.v.: 46/50
Bloch 1391

Vurdering

Tilslag NOK 32 000
BudgiverTidspunktBeløp