Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Picasso, Pablo(1881-1973)
Kvinnehode 1957

Fargelitografi
Lysmål: 64x50
Signert i rødt nede t.v.: Picasso
Signert og datert i stenen nede t.h.: Picasso 27.6.57.

Nummerert nede t.h.: 186/250

Bloch 838.

Vurdering

Tilslag NOK 34 000
BudgiverTidspunktBeløp