Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Baird, Vanessa(1963-)
3 stk: En bar, En begravelse 1987, Et hjem 1987

Akvarell på papir
32,5x44,5, 41x30 og 47x30,5
Usignert, signert og datert nede t.v.: V. Baird 87 og signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Vansessa Baird London 87

Uinnrammet

Vurdering

Tilslag NOK 34 000
BudgiverTidspunktBeløp