Koren Bjertnæs, Sverre(1976-)
Stella, Signe og Christina
Litografi
Motivet: 58x75,5
Signert nede t.h.: S Bjertnæs
Påtegnet nede t.v.: PT
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 4 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
53567 | 08.06.2023 18:17:35 | NOK 4 000 |
Litografi
Motivet: 58x75,5
Signert nede t.h.: S Bjertnæs
Påtegnet nede t.v.: PT
Vurdering
NOK 5 000