Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Fjell, Kai (1907-1989)
To barn

Litografi, lysmål
30x23
Signert i platen nede t.v.: Kai Fjell Signert med blyant nede t.v.: Kai Fjell

Nummerert nede t.h.: 72/90?

Vurdering
NOK 3 000–5 000