Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Fjell, Kai (1907-1989)
Pikehode

Litografi, lysmål
68x53
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: II/L. Fra 1987.

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 36 000