Hebler, Herman(1911-2007)
Kvinne 1969
Serigrafi
Lysmål: 51x40 Motivet: 48x38,5
Signert og datert nede t.h.: Hebler 1969
Påtegnet nede t.v.: E.A.
Vurdering
Tilslag NOK 5 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
32bba | 05.06.2023 18:22:31 | NOK 5 000 |