Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Hebler, Herman(1911-2007)
Kvinne 1969

Serigrafi
Lysmål: 51x40 Motivet: 48x38,5
Signert og datert nede t.h.: Hebler 1969

Påtegnet nede t.v.: E.A.

Vurdering

Tilslag NOK 5 000
BudgiverTidspunktBeløp
32bba05.06.2023 18:22:31NOK 5 000