Kleiva, Per(1933-2017)
Sommar 1962
Fargetresnitt
Motivet: 42x59
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -62
Påtegnet nede t.v.: eige trykk
Vurdering
Tilslag NOK 6 000
Fargetresnitt
Motivet: 42x59
Vurdering