Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Nerdrum, Odd(1944-)
Godnattkyss (Brun variant)

Litografi
Lysmål: 54x65 Motivet: 52x63,5
Signert nede t.h.: Nerdrum

Påtegnet nede t.v.: Særtrykk (brun variant)

Vurdering

Tilslag NOK 8 000
BudgiverTidspunktBeløp
b429c14.06.2023 17:08:21NOK 8 000