Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Winge, Sigurd(1909-1970)
Frise II 1955

Radering
Arket: 39x119,5 Motivet: 30x108,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Vinge -55

Påtegnet nede t.v.: tirée par l'artiste

Trykket på to ark.

Askeland, Galleri KB nr. 40.

Uinnrammet.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 7 000
BudgiverTidspunktBeløp