Winge, Sigurd(1909-1970)
Frise II 1955
Radering
Arket: 39x119,5 Motivet: 30x108,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Vinge -55
Påtegnet nede t.v.: tirée par l'artiste
Trykket på to ark.
Askeland, Galleri KB nr. 40.
Uinnrammet.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Tilslag NOK 7 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
25e51 | 12.06.2023 07:52:18 | NOK 2 000 |
11295 | 13.06.2023 10:26:33 | NOK 2 600 |
25e51 | 12.06.2023 07:52:18 | NOK 2 800 |
11295 | 13.06.2023 10:26:44 | NOK 3 000 |
25e51 | 12.06.2023 07:52:18 | NOK 3 200 |
11295 | 13.06.2023 10:26:48 | NOK 3 400 |
25e51 | 12.06.2023 07:52:18 | NOK 3 600 |
11295 | 13.06.2023 10:26:55 | NOK 3 800 |
25e51 | 12.06.2023 07:52:18 | NOK 4 000 |
11295 | 13.06.2023 10:27:02 | NOK 4 200 |
25e51 | 12.06.2023 07:52:18 | NOK 4 400 |
11295 | 13.06.2023 10:27:10 | NOK 4 600 |
25e51 | 12.06.2023 07:52:18 | NOK 4 800 |
11295 | 13.06.2023 10:27:28 | NOK 5 000 |
25e51 | 12.06.2023 07:52:18 | NOK 5 500 |
11295 | 13.06.2023 10:27:31 | NOK 6 000 |
25e51 | 12.06.2023 07:52:18 | NOK 6 000 |
11295 | 13.06.2023 10:27:34 | NOK 6 500 |
25e51 | 13.06.2023 10:43:57 | NOK 7 000 |
11295 | 13.06.2023 10:27:55 | NOK 7 000 |