Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Rumohr, Knut(1916-2002)
Sittende og stående akt 1946

Tresnitt
Lysmål: 37x29x5, Motivet: 35x28
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -46

Nummerert nede på midten: 6/15
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av innrammingen

Vurdering

Tilslag NOK 6 500
BudgiverTidspunktBeløp