Rumohr, Knut(1916-2002)
Sittende og stående akt 1946
Tresnitt
Lysmål: 37x29x5, Motivet: 35x28
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -46
Nummerert nede på midten: 6/15
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av innrammingen
Vurdering
Tilslag NOK 6 500
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
6f372 | 02.06.2023 20:53:31 | NOK 4 000 |
efbc8 | 07.06.2023 12:32:25 | NOK 4 600 |
6f372 | 02.06.2023 20:53:31 | NOK 4 800 |
efbc8 | 07.06.2023 12:32:33 | NOK 5 000 |
6f372 | 02.06.2023 20:53:31 | NOK 5 500 |
6f372 | 02.06.2023 20:53:31 | NOK 6 000 |
efbc8 | 07.06.2023 12:32:49 | NOK 6 500 |