Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1960

Tresnitt
Motivet: 50,5x39
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -60

Nummerert nede t.v.: 27/100

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 2 200
BudgiverTidspunktBeløp
79dc614.06.2023 16:57:17NOK 2 000
21a6914.06.2023 17:24:04NOK 2 200