Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
L10-1970 Rød jord

Litografi
Arket = Motivet: 58x43,5
Signert nede t.h.: AE Bergman

Nummerert nede t.v.: 45/100

Anna-Eva Bergman oeuvrekatalog Grafikk Kat. 244a

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 15 500
BudgiverTidspunktBeløp