Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Miró, Joan(1893-1983)

Litografi
Lysmål: 90,5x62, Motivet: 68x54
Signert nede t.h.: Miró

Nummerert nede t.v.: 13/50

Vurdering

Tilslag NOK 28 000
BudgiverTidspunktBeløp
7c56814.06.2023 15:43:44NOK 28 000