Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Hagen, Else(1914-2010)
Klode

Litografi
Motivet: 25x23
Signert nede t.h: Else Hagen

Nummerert nede t.v.: 5/100

Vurdering
NOK 3 000–4 000