Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon 1975
Serigrafi
69x57
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg 1975
Nummerert nede t.v.: 4/40
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Tilslag NOK 5 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
b3f19 | 13.06.2023 16:34:19 | NOK 5 000 |
Serigrafi
69x57
Nummerert nede t.v.: 4/40
Vurdering
NOK 7 000–9 000