Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon 1975

Serigrafi
69x57
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg 1975

Nummerert nede t.v.: 4/40

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 5 000
BudgiverTidspunktBeløp
b3f1913.06.2023 16:34:19NOK 5 000