Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon 1953
Serigrafi
Arket: 42x57 Motivet: 37,5x49
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg 1953
Nummerert nede t.v.: Silketrykk 8/20
Vurdering
Tilslag NOK 26 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
dc7df | 11.06.2023 17:05:07 | NOK 8 000 |
dc7df | 11.06.2023 17:05:07 | NOK 10 000 |
19eae | 12.06.2023 14:18:33 | NOK 10 500 |
677e2 | 14.06.2023 13:27:58 | NOK 11 500 |
19eae | 12.06.2023 14:18:33 | NOK 12 000 |
738da | 14.06.2023 16:08:04 | NOK 13 000 |
19eae | 12.06.2023 14:18:33 | NOK 13 500 |
738da | 14.06.2023 16:08:20 | NOK 15 000 |
19eae | 12.06.2023 14:18:33 | NOK 15 500 |
738da | 14.06.2023 16:09:33 | NOK 17 000 |
19eae | 12.06.2023 14:18:33 | NOK 17 500 |
738da | 14.06.2023 16:09:47 | NOK 18 000 |
19eae | 12.06.2023 14:18:33 | NOK 18 500 |
738da | 14.06.2023 16:10:03 | NOK 19 000 |
19eae | 12.06.2023 14:18:33 | NOK 19 500 |
738da | 14.06.2023 16:10:29 | NOK 20 000 |
19eae | 12.06.2023 14:18:33 | NOK 21 000 |
738da | 14.06.2023 16:10:50 | NOK 22 000 |
19eae | 12.06.2023 14:18:33 | NOK 23 000 |
738da | 14.06.2023 16:11:15 | NOK 24 000 |
19eae | 12.06.2023 14:18:33 | NOK 25 000 |
738da | 14.06.2023 16:11:47 | NOK 26 000 |