Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon 1953

Serigrafi
Arket: 42x57 Motivet: 37,5x49
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg 1953

Nummerert nede t.v.: Silketrykk 8/20

Vurdering

Tilslag NOK 26 000
BudgiverTidspunktBeløp