Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Kongelf, Gudrun(1909-1987)
Komposisjon 1954

Serigrafi
Arket: 49,5x40 Motivet: 40x28
Signert og datert nede t.h.: Gudrun Kongelf 1954.

Nummerert nede t.v.: Serigrafi 1/15

Vurdering

Tilslag NOK 8 000
BudgiverTidspunktBeløp
b991c14.06.2023 07:30:33NOK 8 000