Isern, Ramón(1914-1989)
Portrett av Henry Kissinger
Gouache og akvarell på papir
Lysmål: 33.5x23.5
Signert oppe t.v.: Isern
Påtegnet på baksiden av innrammingen: Kissingers mottakelse i Rhodeisa
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 2 000
Gouache og akvarell på papir
Lysmål: 33.5x23.5
Signert oppe t.v.: Isern
Vurdering
NOK 3 000–5 000