Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Isern, Ramón(1914-1989)
Portrett av Henry Kissinger

Gouache og akvarell på papir
Lysmål: 33.5x23.5
Signert oppe t.v.: Isern

Påtegnet på baksiden av innrammingen: Kissingers mottakelse i Rhodeisa

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 2 000