Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Uthaug, Jørleif(1911-1990)
Kvinne med fugler

Litografi
Lysmål: 49x38
Signert og datert nede t.h.: Jørleif Uthaug 1958

Påtegnet nede på midten: prövetrykk

Vurdering
NOK 4 000

Tilslag NOK 3 000
BudgiverTidspunktBeløp
57ab312.06.2023 16:58:39NOK 3 000