Kleiva, Per(1933-2017)
Klaustrofobien 1968
Serigrafi
Motivet: 50x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68
Nummerert nede t.v.: Serigrafi 50 eks.
Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
Tilslag NOK 10 500
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
b3421 | 17.06.2023 22:41:38 | NOK 8 000 |
61bf6 | 19.06.2023 11:31:31 | NOK 8 500 |
b3421 | 19.06.2023 13:47:46 | NOK 9 000 |
61bf6 | 19.06.2023 15:57:24 | NOK 9 500 |
e0a47 | 19.06.2023 16:00:27 | NOK 10 000 |
61bf6 | 19.06.2023 15:57:24 | NOK 10 000 |
e0a47 | 19.06.2023 16:01:59 | NOK 10 500 |