Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Ransve, Bjørn(1944-)
Da Cortona 1972

Litografi
Motivet: 54,5x45,5
Signert og datert nede på midten: Ransve 1972

Nummerert samme sted: 56/90
Eisenlöffel, Ransve Grafikk 1963-2013, kat 540.

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 1 500