Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Ransve, Bjørn(1944-)
Ape 1982

Litografi
Motivet: 33,5x28,5
Signert nede på midten: Bjørn Ransve

Nummerert nede t.v.: 15/100
Datert nede t.h.: 1982

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 2 000
BudgiverTidspunktBeløp
f2a9814.06.2023 17:08:33NOK 2 000