Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Berger, Einar (1890-1961)
Tre fiskebåter

Olje på lerret
67x75
Signert nede t.v.: E. Berger

Vurdering
NOK 5 000–6 000