Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Berger, Einar(1890-1961)
Tre fiskebåter

Olje på lerret
67x75
Signert nede t.v.: E. Berger

Vurdering
NOK 5 000–6 000

Tilslag NOK 5 500