Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Bjørkhaug, Ove Holm (1911-1988)
Nykirken, Bergen 1954

Olje på plate
50x60
Signert og datert nede t.v.: O. Holm Bjørkhaug -54

Vurdering