Bjørkhaug, Ove Holm(1911-1988)
Nykirken, Bergen 1954
Olje på plate
50x60
Signert og datert nede t.v.: O. Holm Bjørkhaug -54
Vurdering
Tilslag NOK 1 000
Olje på plate
50x60
Vurdering