Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Skute ved kyst 1901

Olje på lerret
40x70
Signert og datert nede t.v.: Lauritz Haaland 1901

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 40 000–50 000

Tilslag NOK 42 000