Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute mellom klipper 1918

Olje på lerret
90x150
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1918.

Vurdering

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 145 000