Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute mellom klipper 1918

Olje på lerret
90x150
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1918.

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 145 000