Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute mellom klipper 1918
Olje på lerret
90x150
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1918.
Vurdering
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 145 000
Olje på lerret
90x150
Vurdering