Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Opdahl, Ørnulf(1944-)
Landskap

Olje på lerret
25x28
Signert nede t.v.: Opdahl

Vurdering

Tilslag NOK 12 000
BudgiverTidspunktBeløp
2f6bc10.06.2023 05:52:31NOK 12 000